Elegantný a inteligentný Uponor Smatrix Style: Regulácia teploty jednotlivých miestností pre ideálnu vnútornú klímu

Izbový termostat Uponor Smatrix Style riadi a reguluje úroveň sálavého vykurovania a chladenia s veľkou presnosťou, čím redukuje spotrebu energie až o 20%.

3.8.2017

smatrix style   
Spoločnosť Uponor je hrdá na to, že prichádza s novým, štýlovým izbovým termostatom so zabudovanou inteligentnou technológiou snímania, ktorý veľmi presne meria požadovanú izbovú teplotu.

Úzky a elegantný ako smartphone, navyše Smatrix Style termostat môže byť jednoducho ovládaný prostredníctvom aplikácie.

Už sa nebudete musieť spoliehať na číselníky s nečitateľnými displejmi, ktoré udávajú len približnú informáciu o nastavenej teplote!Izbový termostat Smatrix Style je systémovou súčasťou inteligentného riadiaceho systému sálavého vykurovania a chladenia Uponor Smatrix. Neustále monitoruje operatívnu teplotu, čím prispieva k optimálnemu ovládaniu izbovej teploty v rámci maximálneho pohodlia a vysokej energetickej účinnosti. Veľmi presný senzor nemeria len teplotu vzduchu, ale aj úroveň sálavej zložky, čím umožňuje riadenie sálavého vykurovania a chladenia s osobitnou presnosťou.

Exkluzívny izbový termostat je dostupný v čiernej a bielej farbe. Veľký e-atramentový displej s vysokým rozlíšením zobrazuje požadovanú izbovú teplotu spolu s aktuálnymi prevádzkovými parametrami, dokonca aj pri jasnom slnečnom žiarení. Smatrix Style sa nastavuje pomocou dvoch tlačidiel na boku krytu. Prípadne sa môže použiť aj centrálny ovládací modul dotykovej obrazovky na ovládacom paneli Uponor Smatrix alebo aplikácia Uponor Smatrix.

Technológia automatickej vyvažovacej funkcie neustále monitoruje všetky faktory, ktoré ovplyvňujú sálavé vykurovanie a chladenie a individuálne riadi množstvo energie pre každú miestnosť zvlášť. To umožňuje úsporu energie až o 20% v porovnaní s bežným systémom bez individuálnej kontroly každej miestnosti.


O Uponore

Uponor je popredný medzinárodný dodávateľ systémov a riešení v oblasti zásobovania hygienickej pitnej vody, energeticky efektívnych systémov vykurovania a chladenia a infraštruktúry. Spoločnosť pôsobí na rôznych trhoch v stavebnom sektore – od rezidenčnej a komerčnej výstavby až po priemysel a stavebné inžinierstvo. Uponor zamestnáva okolo 3 900 zamestnancov v 30 krajinách, hlavne v Európe a Severnej Amerike. V roku 2016 dosiahla spoločnosť obrat 1,1 miliardy EUR. Centrála spoločnosti sídli vo Fínsku. Spoločnosť Uponor je kótovaná na burze Nasdaq v Helsinkách.

www.uponor.com
Návrat na novinky
Zatvoriť