Uponor ako partner

 • Uponor as a partner

Riešenia, služby a výkon v každej časti projektu

Základným bodom všetkých činností spoločnosti Uponor je zabezpečovať hodnotu pre zákazníkov a partnerov. Uponor sa zameriava na dlhodobú spoluprácu, zabezpečovanie osvedčeného partnerstva a na ponúkanie riešení, ktoré umožnia zákazníkom mať úspech vo svojej činnosti. Hlavný cieľ je byť partnerom iným profesionálom a spolu vytvoriť lepšie prostredie pre život.

Uponor už má tradíciu a rozsiahle knowhow ako dodávateľ systémov plumbing a systémov pre infraštruktúru. Najnovšie sa naše portfólio v ponuke rozšírilo aj o indoor climate riešenia. Ale produkty sú len jeden z aspektov knowhow spoločnosti Uponor. Reálna pridaná hodnota je v celom balíku: predpokladať potreby zákazníkov, pomáhať im dostať riešenia ktoré budú ideálne pre ich projekty a zabezpečiť vynikajúci servis.

  • Ponúkáme globálne skúsenosti, kvalitu a dlhotrvajúce partnerstvo, z ktorých môžete mať prospech, ako náš partner.  Keď budete potrebovať pomoc, sme tu pre vás – vo všetkých fázach projektu, od prvotného nápadu až po odovzdanie, či už po telefóne, pri osobných stretnutiach, alebo na stavbe.

  • Pri stavebných projektoch, zásadné rozhodnutia sa robia dávno predtým, ako sa začnú kresliť prvé projekty.  Počas fázy plánovania Uponor podporuje investorov, developerov tým, že poskytujeme možné alternatívy riešení projektu.  S poskytnutím predbežných odhadov investičných a prevádzkových nákladov môžeme pomôcť vytvoriť spoľahlivý finančný základ pre projekt.  Naše služby zahŕňajú pomoc pri výbere vyškolených a kvalifikovaných projektantov, s cieľom zabezpečiť vysoko kvalitné výsledky. 

  • Vychádzajúc od konceptu, až po konštrukciu, projekt musí zahŕňať všetky detaily a komplexnosť moderných stavebných techník.  Okrem špecializovaného know-how, efektívne počítačové programy sú často nevyhnutné na vytvorenie projektu.  Projektanti benefitujú z našich školení, príkladov a výpočtových programov pre vykurovanie a chladenie.  Partnerstvo s Uponor dáva zákazníkovi technickú podporu a poradentsvo pri ich projekte.  Overujeme a zabezpečujeme, že projekt je vykonaný efektívne, čo je dôležité hlavne pre investorov a developerov.

  • Stavba je o premieňaní plánov do reality.  Dodávka, logistika, výrobky a efektivita pri inštalácii sa stali nevyhnutnosťou.  Sme známi po celom svete pre kvalitu a jednoduchosť montáže našich výrobkov.  Navyše, naše školenia pre inštalatérov vytvárajú základ pre rýchlu a spoľahlivú inštaláciu.  Zabezpečujeme kvalitu inštalačných prác s priebežnou technickou podporou a konečnou kontrolou inštalácie.

  • Po skončení stavebného procesu začína využitie stavby – zásadná fáza, ktorá zahŕňa konečné schválenie stavebných prác a stanovuje základy pre efektívnu prevádzku a údržbu.  Vo fáze prevádzky budovy, podporujeme našich partnerov pri overovaní výkonu našich systémov.  Úplná a presná finálna dokumentácia o systéme je vždy k dispozícii klientovi.  Naše školenia pomáhajú odborníkom v oblasti správy budov zabezpečiť  hladkú a bezproblémovú prevádzku.  Ponúkame podporu pri používaní nášho systému optimalizáciu a prípadný servis – nielen dnes a zajtra, ale v priebehu celého životného cyklu budovy.

Zatvoriť