Výskum a technológie

  • Research and technology laboratory
  • Research and technology Uponor heating controls
  • Research and technology tap water

Skúsenosti na ktorých staviame

Uponor produkty predstavujú kvalitu, spoľahlivosť a profesionálny dizajn.  Zvyčajne sa používajú v aplikáciách s požiadavkou na dlhú životnosť.

Počas dlhých rokov Uponor získal jedinečné skúsenosti a know-how v oblasti vývoja, výroby a použitia systémov plastových rúrok pre zdravotechnické aplikácie a infraštruktúru.  Pochopenie potrieb zákazníkov, skúsenosti a hlboké know-how o produktoch, o tom aké materiály použiť, ako ich inštalovať, prevádzkovať a servisovať, dáva spoločnosti Uponor solidný základ pre vytváranie nových inovácií z ktorých bude zákazník profitovať.

Veríme v trvalo udržateľné budovy, pre zachovanie zdrojov pre budúce generácie.  Naším cieľom je vytvoriť inovatívne systémy, ktoré používajú menej energie, šetria vodou, znižujú množstvo odpadu a dokonca aj šetria životy.  Naše procesy sú vyvinuté pre zaručenie bezpečnosti, trvanlivosti, nízkej spotreby energie a čo najmenšej záťaže pre životné prostredie.

Uponor nastavuje najvyššie štandardy pre výrobu a inštaláciu našich systémov.  Ale nemôžeme to robiť sami a to je dôvod prečo sa spájame v partnerstve s inými odborníkmi zo stavebníctva.

 

Zatvoriť