Uponor BIM

Uponor BIM platforma

Knižnica, nástroje, služby. Všetko na jednom mieste.
Uponor BIM

Vyššia kvalita a rýchlejšie procesy

S nástrojmi Uponor BIM

Uponor BIM platforma - knižnica objektov, nástroje a služby

Vplyv digitalizácie výrazne mení spôsob realizácie stavebných projektov. Či už pre budovy alebo projekty infraštruktúry – Building Information Modeling (BIM) je budúca podoba digitálneho plánovania. Naša značka nová platforma BIM ponúka prístup k odpovedajúcim údajom o výrobkoch, sofistikovaným plánovacím nástrojom a dizajnérskym službám vytvoreným tímom skúsených odborníkov BIM. Ďalšie používateľsky prívetivé funkcie podporujú vykonávanie plánovacích úloh efektívnejšie a vo vyššej kvalite.

Uponor BIM platforma: Jednotný prístup k mnohým výhodám.

Uponor BIM (Building Information modeling) - integrovaná platforma poskytuje prístup ku všetkým Uponor riešeniam Uponor podporovaným inteligentnými a vysoko používateľsky príjemnými funkciami.

 • Efektívnejšia výmena údajov: Zlepšiť procesy komunikácie a spolupráce.
 • Ľahký prístup a použitie: Bezplatný prístup k najnovším údajom BIM z centralizovaného zdroja – kdekoľvek a kedykoľvek.
 • Bezpečnejšie projektovanie: Znížte riziko drahých stavebných chýb pomocou moderných riešení BIM.
 • Vylepšené plánovanie: Vykonajte návrh a plánovanie vo vyššej kvalite.
 • Viacjazyčné riešenie: Zisk z BIM modelov, najnovších údajov a informácií dostupných v rôznych jazykoch, ako aj z portfólia konkrétnej krajiny.

BIM knižnica: Najnovšie informácie. Stačí jedno kliknutie.

Uponor BIM knižnica (= BIM objekty) obsahuje BIM modely celého nášho sortimentu. Vďaka intuitívnemu prehľadávaniu a zobrazovaniu ukážok BIM modelov je každodenná práca pohodlnejšia  ľahký prístup k údajom v rôznych jazykoch pomáha návrhárom rýchlo načítať informácie. 

 • Kompatibilná technológia: Podpora viacerých formátov CAD a BIM (Revit, IFC, DXF, SAT, DWG 3D a 2D, FBX, OBJ).
 • Spoľahlivé údaje: Naša knižnica BIM (= objekty BIM) spĺňa požiadavky štandardov BS8541, ETIM a openBIM.
 • Obohatené modely: Integrácia inteligentných funkcií, rôzne veľkosti a variácie produktu do jedného BIM modelu.

BIM nástroje: Inteligentné funkcie. Riešenia na mieru.

Naše nástroje poskytujú ľahký prístup k najnovším a najpresnejším údajom z celého nášho radu produktov. Inteligentné funkcie a automatizované funkcie vám môžu pomôcť vyriešiť zložité problémy s návrhom a urýchliť vaše návrhové procesy. Uponor nástroje sú založené na európskych konštrukčných štandardoch pre systémy (MEP) Mechanical Electrical Installing a sú kompatibilné s najbežnejšie používaným BIM softvérom na trhu.

 • Aktuálne informácie: Uponor Product Information Management (PIM) systémy integrované do všetkých nástrojov zaisťujú, že údaje o produkte sú vždy aktuálne. 
 • Inteligentné funkcie: Automatizované funkcie zjednodušujú vašu každodennú prácu, zlepšujú procesy a kvalitu dizajnu. 
 • Používateľsky prívetivý: Všetky funkcie vyvinuté so zameraním na profesionálne skúsenosti zaisťujúce ľahké použitie nástrojov.

Zistite viac informácií o nástrojoch a službách BIM

AA5E559B2F524330A7169B45C2713ECF

Uponor BIM

Informácie o Uponor BIM (v anglickom jazyku).

PDF 754.02kB