Kontaktujte nás:

 

Uponor, s.r.o. 

Vajnorská 105 
831 04 Bratislava 
E:  info-slovakia@uponor.com
T: +421 232 111 300
W: www.uponor.sk

 

Peter Hromada 
Riaditeľ pre Slovensko a Českú republiku 
T +421 2 32 111 300 
peter.hromada@uponor.com 

Mária Žilková 
Sekretariát 
T +421 2 32 111 300 
M +421 911 300 056 
ext-maria.zilkova@uponor.com 

OBCHODNÉ ZASTÚPENIE: 

Richard Skovajsa 
Obchodný riaditeľ 
Obchodné / technické poradenstvo pre Bratislavský kraj 
M +421 910 300 320 
richard.skovajsa@uponor.com 

Ladislav Horvath
Obchodné / technické poradenstvo pre západné Slovensko 
M +421 910 300 905 
ladislav.horvath@uponor.com 

Branislav Korinek 
Obchodné / technické poradenstvo pre stredné a severné Slovensko
M +421 911 300 341 
branislav.korinek@uponor.com 

Jozef Sasarak 
Obchodné / technické poradenstvo pre východné Slovensko 
M +421 911 300 732 
jozef.sasarak@uponor.com 

TECHNICKÁ PODPORA: 

Rastislav Hellebrandt
Technické poradenstvo pre Slovensko 
M +421 910 300 319 
rastislav.hellebrandt@uponor.com 

Miroslav Bubala 
Technické poradenstvo pre Slovensko 
M +421 904 300 638 
miroslav.bubala@uponor.com 
support.slovakia@uponor.com 

MARKETING: 

Lucia Baloghová
Marketingový koordinátor pre Slovensko
M +421 903 271 658 
lucia.baloghova@uponor.com
marketing.sk@uponor.com