Kontaktujte nás:

Uponor, s.r.o. 

Vajnorská 105 
831 04 Bratislava 
Email:  info-slovakia@uponor.com
Web: www.uponor.sk

 

Ing. Peter Hromada 
Riaditeľ pre Slovensko a Českú republiku 
E peter.hromada@uponor.com 
T +421 2 32 111 300 


Mária Žilková 
Sekretariát 
E ext-maria.zilkova@uponor.com 
T +421 2 32 111 300 
M +421 911 300 056 

OBCHODNÉ ZASTÚPENIE: 

Bratislavský kraj: 
Richard Skovajsa 
Obchodný riaditeľ 
Obchodné / technické poradenstvo pre Bratislavský kraj 
E richard.skovajsa@uponor.com 
M +421 910 300 320 

Západné Slovensko: 
Branislav Radič 
Obchodné / technické poradenstvo pre západné Slovensko 
E branislav.radic@uponor.com 
M +421 910 300 905 

Stredné a Severné Slovensko 
Ing. Branislav Korinek 
Obchodné / technické poradenstvo pre stredné a severné Slovensko
E branislav.korinek@uponor.com 
M +421 911 300 341 

Východné Slovensko 
Ing. Jozef Sasarak 
Obchodné / technické poradenstvo pre východné Slovensko 
E jozef.sasarak@uponor.com 
M +421 911 300 732 

TECHNICKÁ PODPORA: 

Rastislav Hellebrandt 
Technické poradenstvo pre Slovensko 
E rastislav.hellebrandt@uponor.com 
M +421 910 300 319 

Ing. Miroslav Bubala 
Technické poradenstvo pre Slovensko 
E miroslav.bubala@uponor.com 
E support.slovakia@uponor.com 
M +421 904 300 638 

MARKETING: 
Lucia Baloghová, MBA 
Marketingový koordinátor pre Slovensko a Českú republiku 
E lucia.baloghova@uponor.com 
E marketing.sk@uponor.com 
T +421 2 32 111 300 
M +421 903 271 658