Plus X Ocenenie pre Smatrix Style od Uponor

Inovatívny ocenenie oceňuje izbový termostat Smatrix Style v štyroch kategóriách: kvalita, dizajn, jednoduché ovládanie a ekológie.

Najväčšie celosvetové ocenenie, Plus X Award, vyznamenáva vynikajúce produkty a technológie. Nezávislá porota špecializovaných odborníkov zaisťuje, že certifikáty Plus X Award sú celosvetovým meradlom excelentnosti. Smatrix Style získal ocenenie v štyroch kategóriách. "Sme nadšení ocenenie Smatrix Style za kvalitu, dizajn, jednoduché použitie a ekológie" povedal Jan Peter Twes, prezident spoločnosti Uponor pre Európu. "Jedinečné funkcie produktu boli teraz nezávisle schválené odbornou komisiou."

Tenký a elegantný dizajn, Smatrix Style je izbový termostat, ktorý kombinuje eleganciu a meraciu technológiu. Priebežne sleduje operatívne teplotu a je súčasťou inteligentného riadiaceho systému Smatrix od spoločnosti Uponor pre sálavé vykurovanie a chladenie. Vďaka svojej technológii automatického vyváženia zaisťuje optimálny komfort vo vnútorných priestoroch a zaisťuje vysokú energetickú účinnosť - ušetrí až 20% nákladov na vykurovanie. Vysoko citlivé snímače meria teplotu vzduchu a žiarenie, čo umožňuje presné ovládanie vnútornej klímy.

 
Porota nielen ocenila výnimočnú kvalitu a ekológiu Uponor Smatrix Style, ale aj chválila tenkosť a elegantný dizajn produktu, ktorý diskrétne dopĺňa akékoľvek interiérové prostredie. Sofistikovaná súčasť je k dispozícii v dvoch farbách - bielej a čiernej - a obsahuje veľký, ľahko čitateľný displej. Nastavenie izbového termostatu možno ľahko nastaviť pomocou dvoch tlačidiel umiestnených na boku alebo pomocou užívateľsky prívetivého dotykového interface, ktorý komunikuje so všetkými ostatnými súčasťami systému a je prepojený s aplikáciou Smatrix. Spoločne tieto vlastnosti zaisťujú optimálne využitie, podľa odborného hodnotenia poroty.

 

Porota Plus X Award sa skladá z medzinárodných nezávislých odborníkov z 25 priemyselných odvetví. Viac ako 600 medzinárodných značiek sa zúčastňuje každý rok. Vďaka tomu je najväčším a najdôležitejším ocenením inovácií pre technológiu, šport a životný štýl. V rôznych priemyselných odvetviach udeľuje porota oficiálne ocenenie značkám, ktoré odrážajú výnimočné úrovne inovácií, kvality, dizajnu, jednoduchosti použitia, funkčnosti, ergonómie a ekológie.

www.uponor.comwww.uponor.sk