plus x award for uponor smatrix style

News

Plus X Award

Spoločnosť Uponor obdržala vyznamenanie Plus X za Smatrix Style

Vyznamenanie oceňuje inovatívny priestorový termostat Smatrix Style v štyroch kategóriách: kvalita, dizajn, jednoduché ovládanie a ekológiu.

Najväčšie celosvetové ocenenie Plus X Award, vyznamenáva vynikajúce produkty a technológie. Nezávislá porota špecializovaných odborníkov zaisťuje, že certifikáty Plus X Award sú celosvetovým meradlom excelentnosti. Smatrix Style získal ocenenie v štyroch kategóriách. “Sme nadšení za ocenením za kvalitu dizajn, jednoduché používanie a ekológiu,” povedal Jan Peter Tewes, prezident spoločnosti Uponor za Európu. “Jedinečné funkcie produktu boli teraz nezávislé ocenené skupinou 
expertov. ”

Tenký a elegantní dizajn, Smatrix Style priestorový termostat, ktorý kombinuje eleganciu s technológiou merania. Neustále monitoruje operatívnu teplotu a tvorí súčasť inteligentného riadiaceho systému Smatrix spoločnosti Uponor pre sálavé vykurovanie a chladenie. Vďaka svojej technológii automatického vyváženia vytvára optimálny komfort vo vnútornom prostredí a zároveň zaisťuje vysokú energetickú účinnosť - ušetrí až 20% nákladov na vykurovanie. Vysoko citlivé snímače merajú teplotu vzduchu a sálania, čo umožňuje presné ovládanie teploty vnútorného prostredia.

Porota nielenže ocenila výnimočnú kvalitu a ekológiu Uponor Smatrix Style, ale ocenila aj elegantný a tenký dizajn produktu, ktorý diskrétne dopĺňa akékoľvek interiérové prostredie. Sofistikovaná súčasť je k dispozícii v dvoch farbách - biela a čierna - a ponúka veľký a ľahko čitateľný E-Ink displej. Nastavenie priestorového termostatu je možné jednoducho nastaviť pomocou dvoch tlačidiel umiestnených na boku alebo prostredníctvom užívateľsky prívetivého dotykového rozhrania, ktoré komunikuje so všetkými ostatnými systémovými komponentmi a je prepojené s aplikáciou Smatrix. Spoločne tieto vlastnosti zabezpečujú optimálne využitie podľa odborného hodnotenia poroty.

Porota Plus X Award sa skladá z medzinárodných nezávislých odborníkov z 25 priemyselných odvetví. Každoročne sa zúčastňuje viac ako 600 medzinárodných značiek. To z neho robí najväčšie a najdôležitejšie ocenenie za inováciu v oblasti technológií, športu a životného štýlu. V rôznych oblastiach priemyselných odvetviach porota udeľuje oficiálne ocenenie značkám, ktoré odrážajú výnimočnú úroveň inovácie, kvality, dizajnu, jednoduchosti použitia, funkčnosti, ergonómie a ekológie.


O Uponore
Spoločnosť Uponor je popredným svetovým poskytovateľom systémov a riešení pre dodávku hygienickej pitnej vody, energeticky efektívneho vykurovania a chladenia, ako aj infraštruktúry. Spoločnosť pôsobí na mnohých trhoch stavebného sektora - od bytovej a komerčnej výstavby až po priemysel a stavebného inžinierstva. S približne 3900 zamestnancami v 30 krajinách, najmä v Európe a Severnej Amerike, dosiahla spoločnosť Uponor v roku 2016 obrat vo výške približne 1,1 mld. EUR. Spoločnosť Uponor Corporation je kótovaná na burze Nasdaq Helsinki so sídlom vo Fínsku Vantaa,

www.uponor.sk