Novinky Uponor

Novinky

Rozsiahlu knižnicu pre projektantov a technikov MEP

Spoločnosť Uponor predstavuje rozsiahlu knižnicu „BIM library“ pre projektantov a technikov MEP

Spoločnosť Uponor teraz ponúka súbory BIM (informačné modelovanie stavieb) z online knižnice MagiCloud. Táto služba dopĺňa komplexné portfólio spoločnosti o riešenia v oblasti systémov vnútornej klímy, pitnej vody a infraštruktúry.

Katalóg spoločnosti Uponor obsahuje viac než dvetisíc modelov produktov BIM, vrátane potrubí, armatúr, rozdeľovačov a ventilov. Knižnica ponúka produkty, ako systémy UPONOR pre rozvod pitnej vody, systém Q&E, systém Aqua Plus, systém S-press, Combi Pipes, systém S-Press, systém Smart Aqua, Flex M, Fluvia, Uni Pipe PLUS, systém rozdeľovačov Vario, systém RTM, séria FPL-X, vetrací systém a mnoho iných. 

Pre tieto modely BIM existujú komplexné 3D vizualizácie s presnými rozmermi. Vďaka ním je možné rýchlo a intuitívne určiť, navrhnúť a odhadnúť projekty MEP. Užívatelia si môžu na tejto stránke zobraziť či stiahnuť  dokumenty k daným produktom priamo do svojho projektu AutoCAD alebo Revit:  

www.magicloud.com/products/#/home/Uponor

Knižnica BIM spoločnosti Uponor vytvára platformu, ktorá umožňuje zdieľať informácie pre efektívnejšie spracovanie projektu ešte v jeho počiatkoch. Je súčasťou integrovaných riešení spoločnosti Uponor v oblasti služieb počas celého vývoja projektu, ktoré v správnu dobu poskytujú tú správnu podporu. O spoločnosti Uponor 

Spoločnosť Uponor je popredným svetovým poskytovateľom riešení pre vnútornú klímu, pitnú vodu a infraštruktúrne systémy. S takmer 4000 zákazníkmi po celom svete, spoločnosť Uponor úzko spolupracuje s celou radou odborníkov pracujúcich v bytovom, poľnohospodárskom, obchodnom a priemyselnom stavebnom odvetví.  

Vysoko efektívne riešenia spoločnosti Uponor sú pohodlné, zdravé, efektívne, udržateľné a bezpečné. Spoločnosť má hlavné sídlo v meste Vantaa, Fínsko a je kótovaná na burze Nasdaq OMX Helsinki.

www.uponor.sk