Uponorin ratkaisut teollisuuteen

Riešenia pre budovy

Priemyselné budovy

Budúcnosť je v priemysle

Celosvetová priemyselná výroba sa v najbližších rokoch prepojí s modernými informačnými a komunikačnými technológiami. To si bude vyžadovať spojenie inteligentných a digitálnych systémov. Mnoho tvorivých myslí už pracuje na budúcich projektoch pre udržateľný, úsporný svet. Čoraz častejšie sa v budovách vyhotovujú siete, ktoré dokážu samostatne kontrolovať svoje technické vybavenie. Automaticky reagujú na vplyvy prostredia a preferencie obyvateľov budovy. Spoločnosť Uponor je dobre pripravená na uspokojenie budúcich potrieb vďaka svojmu portfóliu inovatívnych produktov a systémov.

uponor stavebné riešenia priemyselné budovy

Efektívne energetické koncepcie pre budovy halového typu

  • Nízke investičné a prevádzkové náklady
  • Spoľahlivé a osvedčené produkty
  • Najlepšia možné pracovné a výrobné prostredie
  • Maximálna flexibilita využitia priestoru

 

Viac o riešeniach pre priemyselnú aplikáciu

Vždy čistá pitná voda

Hygienické zariadenia pitnej vody sú životne dôležité v budovách, kde sa zhromažďuje veľa ľudí. Vyžaduje si to dokonalý hygienický stav vodovodného potrubia od miesta odberu po jednotlivé miestne odbery.
Viac o riešeniach pre rozvody pitnej vody
uponor priemyselné budovy pracovné prostredie
Inštalatéri

Vaše výhody:

Inovatívne systémy spoločnosti Uponor pokrývajú celý rad inštalačných technológií, od priemyselného sálavého vykurovania po rozvodové skrinky a od miestnych rozvodov tepla po hygienické zásobovanie pitnou vodou. Každý komponent je odskúšaný a testovaný, vyznačuje sa dlhou životnosťou a jednoduchou inštaláciou. Samozrejmosťou je aj naša široká škála služieb. Od našich obchodných zástupcov po Uponor Academy: naši odborníci sú tu pre vás a ponúkajú vám podporu vo všetkých fázach projektu.

Fakty

  • Návrhy špecifických riešení pre každý projekt
  • Overená kvalita a spoľahlivosť
  • Kompletné systémy od jedného zdroja
  • Nekorodujúce systémy
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia
  • Vhodné pre obnoviteľné zdroje energie
Vlastník budovy

Vaše výhody:

Najdôležitejším kritériom pre investorov a prevádzkovateľov priemyselných a logistických budov je nepochybne hospodárska efektívnosť budovy. Je nutné nájsť riešenia pre dizajn budovy a najmä pre vykurovanie a chladenie na zabezpečenie najnižšej možnej spotreby energie a nákladov na opravy a údržbu v období používania.

Spoločnosť Uponor rozumie podmienkam, ktoré si vyžaduje rozmanitý uskladnený tovar: napríklad potraviny, elektronické komponenty alebo produkty z papiera. Naše riešenia zabezpečujú konštantnú teplotu a vlhkosť a dokážu ich zaručiť na všetkých úrovniach v celej budove bez potreby technického vybavenia. Dodatočné požiadavky sa dajú ľahko splniť. Máte úplnú voľnosť, pokiaľ ide o spôsob využitia podlahy v budove.
Architekt/Dizajnér

Vaše výhody:

Každý, kto plánuje postaviť priemyselnú budovu, si môže byť istý, že vďaka riešeniam spoločnosti Uponor dosiahne zníženie spotreby energie. Definuje špecifické požiadavky na používanie energie z obnoviteľných zdrojov a alternatívne opatrenia na zásobovanie energiou na vykurovanie a chladenie.
Riešenia spoločnosti Uponor týkajúce sa rozvodov tepla v priemyselných budovách, pokiaľ sú integrované do betónu, pomáhajú zabezpečiť využívanie odpadového tepla. Tým sa významne znižujú náklady dodávky tepla do priemyselných budov.

50 % primárnej energie použitej pri výrobe sa mení na odpadové teplo, ktoré je možné opätovne využiť. V prípade využitia odpadového tepla je možné upustiť od nákladných opatrení na zlepšenie energetickej efektívnosti plášťa budovy.